CocoDentax to młoda marka stworzona przez pasjonatów ekologicznego i świadomego stylu życia. Nasze produkty wytwarzane są ręcznie, w limitowanych seriach. Korzystamy ze sprawdzonych, skutecznych receptur, które wywodzą się ze starożytnych kultur. Nasze składniki to ekologiczne i niemal w 100% organiczne substancje wywodzące się jedynie z Natury.

Uczysz się świadomie żyć, jeść i oddychać. Teraz każdego dnia możesz również świadomie zadbać o swoje zęby. CocoDentax to seria naturalnych, ekologicznych produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Zamiast tylko świetnie smakować, pachnieć i pienić się jak mydło, produkty CocoDentax po prostu dbają o Twoje zęby. Poza tym są naturalne, zdrowe i przyjazne dla środowiska.

Świeży oddech, miła konsystencja, przyjemne bąbelki w ustach - w pogoni za dostarczaniem nam pozytywnych i uzależniających bodźców producenci współczesnych past do zębów wykorzystują chemię - chemię, która wnika do naszego organizmu. Każdego dnia - rano i wieczorem, a jeżeli myjesz zęby w ciągu dnia, to także i wtedy. Te substancje nie są obojętne dla Twojego organizmu i jeżeli chcesz szanować swoje zdrowie, to z pewnością warto ich unikać. Żeby dobrze umyć zęby, nie potrzebujesz tych wszystkich dodatków. Wystarczą proste składniki. Im bardziej naturalne, tym lepsze. W końcu myjesz zęby codziennie.

Gdy wsłuchasz się w swój organizm podczas mycia zębów produktami CocoDentax, wyraźnie poczujesz, że Twój organizm się cieszy.